Nyitólap

Regisztráció

Belépés
Szombat, 2024-05-18, 17:57:30 | Üdvözöllek Vendég
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » PHWTCC fórum » Általános » Csevegő (Ami épp' eszedbe jut)
Csevegő
JackDátum: Vasárnap, 2011-04-10, 21:12:48 | Üzenet # 101
Alezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 146
biggrin biggrin biggrin

Akkor majd én küldök neki privit!

 
m4dm3nDátum: Vasárnap, 2011-04-10, 21:53:09 | Üzenet # 102
Generalisszimusz
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 687
Neuro, Jack, hogy a nyakatok nyúljon meg. Mindekivel foglalkoztam olvassatok már vissza biggrin up .

Ha pirossal írok az FONTOS, ha pedig szürkével az OFFTOPIC. Csak hogy tudjátok :D .
 
JackDátum: Vasárnap, 2011-04-10, 21:57:20 | Üzenet # 103
Alezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 146
booze M4DM3N! Gratulálok neked is!
Bontsunk má ki valamit. biggrin
 
dzsavermadarDátum: Hétfő, 2011-04-11, 06:50:20 | Üzenet # 104
Vezér-hadnagy
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 571
Gratulálok a Bajnokság összes résztvevőjének!

Köszönöm mindenkinek!
Jelenlétükkel, munkájukkal, hozzászólásaikkal, egy izgalmas és tanulságos időszakot teremtettünk magunknak.
Sok sikert kívánok a folytatásra isT
Az öröm és az esetleges "csalódás" mellett, gondolja át mindenki az elmúlt időszakot, és a múlt tapasztalataira építve, teremtsünk közösségünknek egy még jobb folytatást! A mostani "tanuló időszak" lejárt.
Érjük el azt, hogy helyezéstől függetlenül csak nyertesei legyünk mindannyian a következő bajnokságnak is, és közösségünk még jobban összekovácsolódjon.
Csak rajtunk múlik. Uff! Én beszéltem. up


"A versenyzés nem csak a győzelemről szól."
 
00roli00Dátum: Hétfő, 2011-04-11, 07:46:30 | Üzenet # 105
Alezredes
Csoport: Versenyzők
Üzenetek: 121
Én is gratulálok mindenkinek a szezonért. Szerettem volna az utolsó versenyen ott lenni,de sajna engem is kivágott.
v
 
NeuroDátum: Hétfő, 2011-04-11, 08:34:05 | Üzenet # 106
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Mától lehet tolni ezerrel a 2.0-t. Bárki bármilyen kocsival felléphet a szeróra!
 
m4dm3nDátum: Hétfő, 2011-04-11, 08:36:52 | Üzenet # 107
Generalisszimusz
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 687
Zsííírr....este - de lehet már délután is - felnézek majd, pláne azért, mert A1 az egyik kedvenc pályám biggrin .

Más
Ja tegnap tente előtt megnéztem egy-pár pályát, amik lesznek az új szerón. Eurospeedway egy áááállattt.....lájkolom. Nem tudtam először honnan ismerős de az első két kanyar után rájöttem, hogy a DTM-ből biggrin . Na de Pau...b*sszameg az a pálya...rosszabb, mint Macau biggrin . Remélem ez kimarad a végső listából biggrin .


Ha pirossal írok az FONTOS, ha pedig szürkével az OFFTOPIC. Csak hogy tudjátok :D .

Az üzenetet módosította m4dm3n - Hétfő, 2011-04-11, 09:01:32
 
JackDátum: Hétfő, 2011-04-11, 10:22:49 | Üzenet # 108
Alezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 146
M4dm3n! Csak soha nem írsz pirossal meg szürkével! tongue
 
m4dm3nDátum: Hétfő, 2011-04-11, 10:52:02 | Üzenet # 109
Generalisszimusz
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 687
Jack, akkor légyszi less át a 2.0-ás mod észrevételek, javaslatok és ötletek topikba...ha már az a bajod, hogy nem írok pirossal és szürkével crazy lol .

Ha pirossal írok az FONTOS, ha pedig szürkével az OFFTOPIC. Csak hogy tudjátok :D .
 
Ted-MosbyDátum: Hétfő, 2011-04-11, 14:14:42 | Üzenet # 110
Vezér-hadnagy
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 709
kicsit hepe-hupás az A1-Ring, pl sok helyen féktáv környékén
jó lenne, ha nem kerülne be a bajnokságba


 
NeuroDátum: Hétfő, 2011-04-11, 14:40:22 | Üzenet # 111
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Az lene jó, ha nem befolyásolnád a népet hülyeségekkel. Ha ez hepe-hupás (nincs rajta egy darab hupli se), nem tudom mit mondanál Zandvoortra...

Az A1 az egyik legjobb pálya, én meg remélem, hogy bekerül. cool

 
Ted-MosbyDátum: Hétfő, 2011-04-11, 15:49:41 | Üzenet # 112
Vezér-hadnagy
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 709
módosítanám az előző hozzászólást
két autót próbáltam eddig a lada-t és a pözsót
a pözsó jól viselkedik nézd meg az időmet, de a lada tényleg pattog nálam egy két helyen a pályán


 
Mityu_76Dátum: Hétfő, 2011-04-11, 16:10:56 | Üzenet # 113
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 31
Ki az aki Accorddal indul még rajtam kívül????
 
NeuroDátum: Hétfő, 2011-04-11, 16:32:19 | Üzenet # 114
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Quote (Ted-Mosby)
a lada tényleg pattog nálam egy két helyen a pályán

Lada = shit biggrin

 
Ted-MosbyDátum: Hétfő, 2011-04-11, 16:53:50 | Üzenet # 115
Vezér-hadnagy
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 709
Quote (Neuro)
Lada = shit

akkor marad a pözsó biggrin


 
adyzDátum: Hétfő, 2011-04-11, 17:07:06 | Üzenet # 116
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 69
Ma este lesz tesztfutam? wacko

az autós legjobb barátja a wd-40 és a féktisztító spray || "WRC is for boys. Group B was for men."
 
Ted-MosbyDátum: Hétfő, 2011-04-11, 21:28:31 | Üzenet # 117
Vezér-hadnagy
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 709
bocs, hogy így leléptem kivágott

a repülő rajtos dolog szerintem kuka


 
NeuroDátum: Hétfő, 2011-04-11, 21:29:56 | Üzenet # 118
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Szerintem is.
 
NeuroDátum: Szerda, 2011-04-13, 16:51:28 | Üzenet # 119
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Dzsaver:

Quote (Neuro)
Amúgy a múltkor is elkaptam a szerón egy részletbeszélgetést ezzel kapcsolatban, igazából most már érdekelnének ezek a célzások honnan jönnek...

Gondolkodj egy kicsit!

Nem akarok találgatni, úgyhogy vagy leírod vagy nem. Én azt tudom, hogy mindenki messiásként várta a 2.0-t illetve azt látom, hogy vannak új érdeklődők. Úgyhogy megköszönném ha megvilágosítanád sötét elmémet.

 
Ted-MosbyDátum: Péntek, 2011-04-15, 09:09:15 | Üzenet # 120
Vezér-hadnagy
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 709
A VB közleménye !!!

PH WTCC mod 2.0----- TESZTFUTAM ----- 2011.04.17. HUNGARORING

A futam lebonyolítási rendje, várhatóan:

Szabadedzés: 18:15

Időmérő: 18:40 - 20 perc

Warm Up: 19:00 - ellenőrzés

Futam 1: 19:15 - 20 perc

Futam 2: 19:45 - 20 perc

Mindenkit szeretettel várunk !!!




 
NeuroDátum: Péntek, 2011-04-15, 09:19:42 | Üzenet # 121
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Rossz a dátum. 17-e vasárnap.
 
Ted-MosbyDátum: Péntek, 2011-04-15, 09:23:14 | Üzenet # 122
Vezér-hadnagy
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 709
lehet mind a két nap tartani futamot, lehet, hogy valaki csak az egyik nap ér rá, aki meg ott lesz mind a kettőn az csíííter biggrin

 
NeuroDátum: Péntek, 2011-04-15, 09:24:28 | Üzenet # 123
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Pontosan ezért gondoltam arra, hogy most kicsit mindenki felkészültebb legyen és akkor vasárnap összeeresztjüka lovakat. Versenyezni persze ettől még lehet szombaton is, az nincs kizárva.

De a "hivatalos", amire mindenkit várunk, az vasárnap.

 
m4dm3nDátum: Péntek, 2011-04-15, 09:26:19 | Üzenet # 124
Generalisszimusz
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 687
Na most akkor 16.-án vagy 17.-én lesz a tesztfutam uraim biggrin ? Csak azért kérdem, mert ha mind a két nap, akkor én csak az egyiken veszek részt majd smile .

Ideje már egy kicsit COD4 és BFBC2 multiznom is biggrin .


Ha pirossal írok az FONTOS, ha pedig szürkével az OFFTOPIC. Csak hogy tudjátok :D .

Az üzenetet módosította m4dm3n - Péntek, 2011-04-15, 09:27:28
 
Ted-MosbyDátum: Péntek, 2011-04-15, 09:29:00 | Üzenet # 125
Vezér-hadnagy
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 709
akkor csak vasárnap lesz a szombati nap csak felkészülés

 
m4dm3nDátum: Péntek, 2011-04-15, 09:43:10 | Üzenet # 126
Generalisszimusz
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 687
Ted-Mosby, gracias az infót smile .

Ha pirossal írok az FONTOS, ha pedig szürkével az OFFTOPIC. Csak hogy tudjátok :D .
 
InHellDátum: Péntek, 2011-04-15, 11:18:16 | Üzenet # 127
Alezredes
Csoport: Versenyzők
Üzenetek: 106
Akkor gondolom Vasárnapig el kell dönteni melyik lesz a végleges verda amivel a szezont végigtoljuk?
 
NeuroDátum: Péntek, 2011-04-15, 11:42:59 | Üzenet # 128
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Nem kell vasárnapig eldönteni, miért kéne? Nevezés 30-ig leadható, addig azt választasz, amit akarsz.
 
InHellDátum: Péntek, 2011-04-15, 11:58:03 | Üzenet # 129
Alezredes
Csoport: Versenyzők
Üzenetek: 106
Hotlapsok akkor törölve lesznek? Mert ha Vasárnap jövök mercivel, köv. Vasárnap meg Forddal akkor hogy is lesz ez?
 
NeuroDátum: Péntek, 2011-04-15, 12:10:57 | Üzenet # 130
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Sehogy. Ami most megy az semmi, teszt. A hotlaps akkor lesz törölve, ha kezdődik a bajnokság.
 
InHellDátum: Péntek, 2011-04-15, 12:22:53 | Üzenet # 131
Alezredes
Csoport: Versenyzők
Üzenetek: 106
Akkor ok.
Félreértelmeztem ezt a szöveget akkor..

2011.04.16-17 hétvégén Hungaroring pálya lesz betéve a szerverre és megfutjuk vasárnap este az első próbafutamokat. Az élet tehát nem áll meg az 1.2-es bajnokság után! Akinek lesz ideje, feltétlenül zúzzon ki a ringre hétvégén és mutassa meg, hogy mit tud, mind a hotlaps listára felírni, illetve a közös versenyen elérni.

Fontos állomás ez a 2.0 életében, hiszen most először mérnénk össze a tudásunkat az elképzelt versenykörülmények között. Remélem minél többen el tudtok jönni, hogy "rendesen" kipróbáljuk magunkat!

 
NeuroDátum: Péntek, 2011-04-15, 12:25:45 | Üzenet # 132
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Ja hát ez csak annyi, hogy ha már tesztet futunk, akkor készüljünk rá egy picit, hogy ne olyan kaotikus legyen, mint a hétköznapi menetek, amin minden második ember - tök feleslegesen - besértődik ha kilökik. :D
 
JackDátum: Szombat, 2011-04-16, 23:10:36 | Üzenet # 133
Alezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 146
Hát ma is futottunk teszteket. nem sziporkáztam ma.
Pedig szeretem a Hringet.

Holnap is igyekezek jönni, remélem lesz ott ilyen gyengébb, mint én, és majd velük küzdünk.
cry

 
dugojancsiDátum: Hétfő, 2011-04-18, 06:48:50 | Üzenet # 134
dugo mester
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 359
Quote (Neuro)
Inkább kitaláljátok, hogy jaj ne legyen így, mert az mennyivel egyszerűbb.

Az a baj h ez nem kitalálás! Mint írtam, saját tapasztalatokra hivatkoztam, nem spekulációkra! Ha mindenki olyan szorgalommal, alázattal állna a bajnoki futamokhoz mint Te, vagy én, de még sorolhatnék jó pár nevet, akkor semmi gond nem lenne, mi viszont nem tudjuk őket felkészíteni és nem is a mi feladatunk, ezért félő, h mint eddig is tapasztaltam, ÖNHIBÁMON kívül fognak partvonalon kívül tenni jópárszor. Utána meg jön a seggberúgás és egyebek wink


   
 
NeuroDátum: Hétfő, 2011-04-18, 07:09:52 | Üzenet # 135
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Quote (dugojancsi)
ÖNHIBÁMON kívül fognak partvonalon kívül tenni jópárszor. Utána meg jön a seggberúgás

Azért mióta jár seggberúgás neked, ha veled szemben szabálytalankodnak? wacko

Quote (dugojancsi)
nem tudjuk őket felkészíteni és nem is a mi feladatunk

A baj az, hogy van, aki nem is akar eléggé felkészülni. És folyamatosan az megy, hogy az ilyenek miatt találjunk ki idióta szabályokat, amiknek semmi értelme meg vessünk el minden jó ötletet és csináljunk GRID-et a játékból...

 
dugojancsiDátum: Hétfő, 2011-04-18, 07:31:25 | Üzenet # 136
dugo mester
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 359
Neuro, a seggberúgást csak szemléltetésként írtam h mi várhat rám a 2. futamok után, nem érdekes. Arra gondoltam, h ha megpróbálok megelőzni egy nálam jelentősen lassabb középmezőnybeli versenyzőt a saját tempómban, ami nekem természetes, az neki agresszív manővernek tűnhet és ha ne adj Isten festékcsere lesz (amire volt már példa, meg is kaptuk h az újoncok vegyenek vissza [én vegyek vissza mikor tisztességesen felkészültem?] wacko ) leoltja a fejem, h mit képzelek én bedugni az orrom itt és ott. Ezekre a (mű)balhékra szerintem semmi szükség. Versenyezzen mindenki a saját súlycsoportjával. Ez az én véleményem.

Lehet félreértettél a GRID-es hasonlattal. Már végig toltunk pár bajnokságot fordított sorrenddel (is) és pontosan ebben a hibába estem (bár még nem biztos h itt hiba lenne), h elhittem más is fel tud úgy készülni versenyekre ahogy én. (Ha valahol, ott azonos teljesítményűek voltak az autók biggrin ) Ha én egy szaros kontrollerrel tudok dobogós helyezésért küzdeni, akkor nem hiszem el, h egy KORMÁNYOS versenyző ne tudna jobb időket futni nálam (én legalábbis úgy érzem, h tudnék 1 mp-el jobb időt is). Tudtam h szimulátorról van szó mikor jelentkeztem ide, ahol többségben kormányos lesz, ezért saccoltam magam a középmezőny végére. Nekem volt a legnagyobb meglepetés h dobogós helyezéseken tudtam végezni az előző szezonban.

De az is lehet h nincs elég ideje felkészülni a versenyekre, hiszen ez nem egy profi liga. Oké, nincs ezzel gond. De akkor ne rontsuk már el egymás szórakozását, engem feltart, őt pedig lökdösöm...
Persze egészen más lenne a véleményem ha 19 Neuro ellen versenyeznék tongue biggrin


   

Az üzenetet módosította dugojancsi - Hétfő, 2011-04-18, 08:35:01
 
Ted-MosbyDátum: Hétfő, 2011-04-18, 08:16:56 | Üzenet # 137
Vezér-hadnagy
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 709
WTCC futam Hungaroring 2011.06.03. - 06.05.

Norbi új versenylova

jegyek


 
NeuroDátum: Hétfő, 2011-04-18, 09:13:41 | Üzenet # 138
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Dugo, - nem neked célzok mindent, amit írni fogok - én továbbra sem értem a problémát. Ha mész valaki mögött, két kanyarból meg tudod állapítani, hogy milyen féktávja/kanyarsebessége van, addig meg egész egyszerűen nem támadod...
Az, hogy valakinek agresszív manővernek tűnik, hogy bevágok mellé és szabályosan elmegyek, esetleg összeér a két kocsi, mert kicsi a hely - de van! - azt én őszintén megmondom, magasról leszarom. Babazsúrt is rendezhetünk, vagy versenyezhetünk. Nyilván nem cél direkt lökdösni a másikat, de azért ne legyünk már ennyire nyápicok (akinek nem inge...).

Ez a "saját súlycsoport"-os téma szvsz úgy hülyeség, ahogy van. Itt nem súlycsoportokról van szó, hanem arról, hogy vannak akik sétakocsikázni akarnak versenyzés helyett és kétségbeesnek ha egy Neurót látnak a tükörben. És ha az a Neuró jön mint az állat és ebből kifolyólag idővel előzni merészel, mert tudja, hogy képes úgy elmenni, hogy abból nem lesz baj, akkor bepánikolnak, rossz ívet vesznek és máris leesnek a pályáról. És persze a Neuro a hibás, hiszen ő "profi" (a nagy francokat az) mi a fenéért akar azokkal versenyezni akik a pályán vannak, de nem profik.
Válasz: azért mert verseny. A bajnokság végére is rohadtul untam, hogy nulla kihívás van benne (akkor is ha tudtam, hogy győzni ritkán fogok), vagy amikor van, akkor is ugyanazzal a pofával kell harcolnom, még változatosság sincs.

Egész egyszerűen amiről szó van, azt diszkriminációnak tartom. El akarják venni azt a lehetőséget, hogy szórakozzunk. Mi, akik általában elöl szoktunk lenni. Az egész egyszerűen belemagyarázás (volt már ilyen), hogy agresszív állatok vagyunk és csak törünk előre, mindenáron. Nem igaz. Mi tudunk versenyezni. Danival is, Dugóval is harcoltunk már nagyokat körökön keresztül, egyikünk se sipákolt, hogy jaj a köcsög így meg úgy, mingyá nem is nevezek, mert levitte a Neuro feliratot a gépről, most mi lesz. A másik fele persze igaz, győzelemre, helyezésre megyünk, azért VERSENY. Az szarul jött ki, hogy tegnap mindkét versenyen összeakadtunk Danival, bár ebből csak a másodikon származott neki közvetlen kára belőle. És az se volt durva, csak rosszul jött ki. Ez megesik. De egy nap tesztjéből levonni a következtetést, miszerint ez a fordított felállás nem jó... hát cseppet elhamarkodott (megnéztem JJ esetét is, szerintem maradhat csendben, mert ő tolt meg valakit és emiatt rongyoltak bele). Ha másért nem, hát azért, mert pl. mindkét versenyen tolatva indult el valaki és ebből már indulásnál balhé volt, a felvezetőkörről nem is beszélve, ami szvsz enyhén szólva is röhej, de oké, megesik az ilyen, ha valaki máshoz szokott.

A GRID-et azért hoztam elő, mert az összes dolog megint abba az irányba tereli az egészet, hogy ne is legyenek szabályok, meg legyen a gyenge itt az erős ott, aztán csináljunk valamit a pályán. Ez tökéletes is. Hétköznap. De nem egy bajnokságban. Mondom, tőlem lehet így is. De akkor felejtsétek el a pontozást, meg mindent. Játsszunk árkádosat. Bár abból rövid távon kihúznám magam, mert abban nem sok kihívást, vagy bármilyen izgalmat látok.

 
PaJa1Dátum: Hétfő, 2011-04-18, 09:41:45 | Üzenet # 139
Őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 87
Arkad modban is lehet nagyokat kuzdeni csak nagyon maskepp. Nekem nem jon be. Ma este szeretnek tolni 1 kis versenyt a kemenymaggal, felteve ha mozgaskepes leszek beerpong utan biggrin 1 hete neuroval jot kergetoztunk a1 ringen

Az üzenetet módosította PaJa1 - Hétfő, 2011-04-18, 09:43:09
 
NeuroDátum: Hétfő, 2011-04-18, 10:06:08 | Üzenet # 140
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Quote (PaJa1)
1 hete neuroval jot kergetoztunk a1 ringen

Az biztos. Részemről benne vagyok ma is. hands :hands:

Még a fentiekhez annyit, hogy 5 hónapja játszunk rFactort. 5 hónapja versenyzünk (bocs, tényleg csak 4, de az mind1)! Azért szerintem, aki ennyi idő alatt nem tanult meg versenyszerűen viselkedni a pályán (és ezzel nem azt mondtam, hogy 55-ös időket menni a Ringen)... hát had ne én kérjek elnézést.

 
m4dm3nDátum: Hétfő, 2011-04-18, 10:50:41 | Üzenet # 141
Generalisszimusz
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 687
Ted-Mosby, Ringen WTCC futam...báááhh.....örömhír hands . Ideje volt már. Kell egy kva jó lebonyolítás és szerintem nem kizért, hogy következő idényben már benne lesz alapból a mogyoródi pálya. Elég referencia kell, hogy legyen: F1 és volt már itt Endurance verseny is. Ennek elég kell lennie!

2. Deeeee meg dundiznám ezt a szekeret biggrin . Brutál lehet!

3. Úúhh.....nem tudom, még nekem, hogy jön ki a lépés, de ha tudok esküszöm elmegyek :hands : .


Ha pirossal írok az FONTOS, ha pedig szürkével az OFFTOPIC. Csak hogy tudjátok :D .
 
NeuroDátum: Hétfő, 2011-04-18, 12:33:19 | Üzenet # 142
Vezér-őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 398
Quote (m4dm3n)
Elég referencia kell, hogy legyen: F1 és volt már itt Endurance verseny is.

Meg szerintem volt már Seat cupa is, vagy valami egyéb túraautó(közeli) futam.

 
Ted-MosbyDátum: Hétfő, 2011-04-18, 14:01:09 | Üzenet # 143
Vezér-hadnagy
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 709
2001-ben volt ETCC futam

 
dugojancsiDátum: Hétfő, 2011-04-18, 14:17:32 | Üzenet # 144
dugo mester
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 359
Quote (Ted-Mosby)
WTCC futam Hungaroring 2011.06.03. - 06.05.

Lol, június 5-én leszek 22 booze biggrin


   
 
KaraDaniDátum: Hétfő, 2011-04-18, 14:19:13 | Üzenet # 145
Bajnok
Csoport: Versenyzők
Üzenetek: 345
Quote
Lol, június 5-én leszek 22

Akkor nem én vagyok a 2. legfiatalabb haha Jó kis szülinapi program lesz.

 
m4dm3nDátum: Kedd, 2011-04-19, 15:04:46 | Üzenet # 146
Generalisszimusz
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 687
Szervezők és versenyzők!

Jelzem, hogy most hétvégén nem biztos, hogy leszek, mivel pestre megyek tesómhoz (ünnepek miatt, utazunk fel szüleimmel hozzá). Ez még nem 100%, hogy megyek, de - sajnos wacko - nagyon úgy nézz ki, hogy nem úszom meg.

Ha nem leszek, akkor jó csapatást nektek up .


Ha pirossal írok az FONTOS, ha pedig szürkével az OFFTOPIC. Csak hogy tudjátok :D .

Az üzenetet módosította m4dm3n - Kedd, 2011-04-19, 15:05:09
 
JackDátum: Kedd, 2011-04-19, 17:58:57 | Üzenet # 147
Alezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 146
Dugó! Neked írom.
Olvasgattam itt, és láttam, hogy írtál.
Ha betolod orrodat, de nem tudsz elmenni, az sztem nem fair egy lassabb versenyzővel, mert nem engeded a saját ívén menni a saját tempójában.
Ha betolod, és kilöksz valakit az sem az.
Ha betolod, de mész is el, azzal nincs gond. Kicsi kocc is belefér.
Azzal van gond, ha feltartasz, mert bedugod az orrod, és bár nem tudsz elmenni, a gyengébbre egyszerre feljönnek a gyorsak.

Ha mondjuk az első nyolc, és a következő akármennyi indulna fordítva, tehát az első nyolcadiknak, és a kilencedik utolsónak, az volna a legjobb.

Itt amatőrök vannak. Nem lenne jó ha a profik rajtunk vergődnének át. Egyrészt mert fenn áll a lehetőség, hogy feltartjuk őket, koccanunk, vagy akár kiesünk a versenyből.

Mi akik lassabbak vagyunk is nagy csatákat szoktunk vívni. És örülünk egy megszerzett pontocskának, amíg te tizenpontot kapsz egyetlen futamon.
Béke.

 
dugojancsiDátum: Kedd, 2011-04-19, 19:51:31 | Üzenet # 148
dugo mester
Csoport: Diktátorok
Üzenetek: 359
Jack, hasonló állásponton vagyunk. Egyszer kerültem a húsdarálóba az eddigi 4 futamon amin résztvettem és azután éreztem magam a legkellemetlenebbül wacko

Szép dolgok ezek a javaslatok, elképzelések, de egészen más lesz majd élesben, a realitás.
Én az eddigi nem túl pozitív tapasztalataimat írtam le, de nagyon remélem a jövőben megváltozik a véleményem!


   
 
JackDátum: Kedd, 2011-04-19, 19:54:10 | Üzenet # 149
Alezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 146
Húsdaráló? Az túlzás. Kásahegy csak. cry

Drusza! Te profi vagy! biggrin

 
JackDátum: Kedd, 2011-04-19, 19:55:16 | Üzenet # 150
Alezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 146
Jah! 11 nap múlva leszek 61. wacko
 
Fórum » PHWTCC fórum » Általános » Csevegő (Ami épp' eszedbe jut)
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024
Az oldalt a uCoz rendszer működteti